Zájezdy na Korsiku

Poznávací zájezdy na Korsiku

Romantická Korsika

náhled10-denní pobytově poznávací zájezd - Francie, ceny od 13 990 Kč
Korsika je čtvrtým největším ostrovem Středozemního moře, správně patří pod Francii. Svým tvarem připomíná Korsika tak trochu zaťatou pěst se vztyčeným palcem. Poznejte s námi překrásný ostrov se špatnou pověstí, jak Korsiku charakterizoval Arnošt Černík ve své knize "Na ostrově krevní msty". Strmé hory na Korsice dosahující výšky přes 2 500 metrů se zde tyčí nad průzračným mořem. Vychutnáte návštěvy starobylých městeček Korsiky, zasazených v překrásné přírodě, i koupání na západním pobřeží Korisky. Ostrov Korsika, jehož nejkrásnější subtropická ...

Romantická Korsika - varianta s horami, vodopády a kaskádami

náhled11-denní autokarový zájezd - Francie, ceny od 14 990 Kč
Korsika - ostrov, který již dostal mnoho přezdívek. Je to ostrov, který proslavil Napoleon, který se zde narodil. Mnoho míst a staveb je tedy na Korsice s ním spojeno. Korsika proslula také nedotčenou horskou krajinou a krásnými starobylými města. Korsika je také známá svými bělavými plážemi a neskutečně čistým mořem.

Korsika - turistika a moře

náhled10-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 14 590 Kč
Korsika je hlavně hornatý ostrov. Na našem turistickém zájezdu se o tom budete moci v rámci výletů s pěší turistikou přesvědčit. Ostrov, jehož nejkrásnější subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

Korsika

náhled10-denní poznávací zájezd - Francie, ceny od 13 490 Kč
Korsika je překrásný ostrov ve Středozemním moři, jehož příroda nabízí nejenom azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pínií a korkových dubů. Korsika je „Ostrov krásy – kolébka vendety – perla Středomoří – pohoří v moři - spojení světla a vůní“ – všechny tyto atributy a jistě i mnohé další charakterizují Korisku, neboť jen těžko najdete jinde ve světě takovou hustotu přírodních krás na tak malém území jako právě na Korsice.

Sardinie, Korsika

náhled12-denní pobytově poznávací zájezd - Itálie, ceny od 14 390 Kč
Vydejte se s námi na klasický, již dlouho osvědčený a oblíbený zájezd na dva z nejkrásnějších ostrovů Středozemního moře - na hornatou a divokou Korsiku a poklidnou, oblou a nádhernou Sardinii. Sardinie je druhý největší ostrov v Itálii a turisticky nejznámější místo svým mořem a pobřežím s nerovnými a písečnými úseky, se svými krásnými zátočinami, zálivy a mořskými jeskyněmi. Za poznání stojí i vnitrozemí ostrova se svými horskými masívy a památkami na různá období historie (předhistorické, antické, středověké apod.). Kromě tohoto zajímavého ostrova navštívíme na našem zájezdu i sousední pozoruhodný ostrov Korsiku.

Info Korsika

Info Korsika 2