Zájezdy do Dánska

Poznávací zájezdy do Dánska

Nejkrásnější zámky Dánska a Kodaň

náhled5-denní poznávací zájezd - Dánsko
Ostrovní království Dánsko je nejen „mostem do Skandinávie“. Tato nádherná země s vikingskou minulostí vyniká rozmanitým pobřežím s bělostnými plážemi, fjordy, rybářskými vesnicemi, skvostnými zámky i pestrostí měst. Kromě nejzajímavějších míst na ostrovech Sjaelland, Fyn a Mon navštívíme i metropoli Kodaň s krásnými královskými paláci, živými pěšími zónami a malebným přístavem Nyhavn a necháme ožít pohádky Hanse Christiana Andersena.

Norské fjordy

náhled10-denní poznávací zájezd - Norsko
Zájezd do střední části Norska Vás zavede za krásami kouzelné severské přírody, do centra nejvyššího pohoří Jotunheimen, k nejkrásnějšímu fjordu Geiranger i na pobřeží Atlantického oceánu. Cestou do Norsla navštívíte dvě hlavní města, Oslo v Norslu a Kodaň v Dánsku.

Skandinávské metropole + norské fjordy

náhled10-denní poznávací zájezd - Norsko
Co si představit pod pojmem skandinávské metropole - to jsou hlavní města Norska Oslo se slavnými muzei, "ve Švédsku Benátky severu" Sockholm a v Dánsku romantická Kodaň s Malou mořskou vílou. Fjordy v Norsku nabízejí kouzlo tisíců vodopádů, rozsáhlých ledovců i monumentálních hor, dřevěných kostelíků a skokanských můstků.

Romantické zámky Dánska a Německa

náhled7-denní poznávací zájezd - Dánsko, připravujeme v dalších sezónách
Poznejte s námi úchvatné zámky Dánska - Frederiksborg Slot, Egeskov Slot, Kronborg Slot - katedrálu Roskilde i hlavní město Kodaň. Zároveň navštívíme sever Německa, který rovněž nabízí turisticky zajímavá místa.