Zájezdy do Anglie

Poznávací zájezdy do Anglie

Anglie, Wales, Skotsko

náhled9-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 14 590 Kč
Tento zájezd do Anglie a Skotska nabízí zajímavý průřez Velkou Británií. Program zájezdu neopomíjí ani historické památky staré Anglie (Londýn, York, Chester, Salisbury aj.), hrady ve Walesu, přírodně lákavé oblasti Anglie (národní park Snowdonia, jezerní oblast Lake District), hory Skotska, jezero Loch Ness, magické kamenné monolity Stonehenge aj., ani zajímavá města Skotska včetně jednoho z ...

Jihozápadní Anglie, Cornwall a jižní Wales

Velká Británie

8-denní poznávací zájezd - Velká Británie; termíny: červenec; cena: 13 590 Kč

Tato prazvláštní oblast má i svoji mýtickou historii v podání legend o králi Artušovi. Je to magický kout Velké Británie, který charakterizuje rozmanité pobřeží (skalnaté pobřeží na jedné straně i Anglická malebná riviéra na druhé), divoký terén ve vnitrozemí s rozsáhlými vřesovišti i malebná městečka a přístavy s bohatou historií a památkami.

Cornwall - po stopách krále Artuše a NP Dartmoor

Velká Británie

9-denní poznávací zájezd - Velká Británie; termíny: červenec; cena: 16 590 Kč

Magický kout Británie charakterizují kilometry rozmanitého pobřeží. Vydejte se tedy s námi poznat keltský Cornwall, plný romantických příběhů, které jsou spjaty s králem Artušem, jenž se podle pověsti narodil v Tintagelu. Poznáme výjimečnou oblast - civilizací nedotčené vesnice, romantická a tajemná vřesoviště, rybářské vesnice, rozervaná pobřeží, strhující výhledy, to vše v protikladu se životem v rušných městech.

Cornwall - letecky

Velká Británie

7-denní poznávací zájezd - Velká Británie; termíny: červenec; cena: 26 990 Kč

Obdobný zájezd jako předchozí, u kterého si cestu do Anglie zkrátíte leteckou dopravou. Magický kout Británie charakterizují kilometry rozmanitého pobřeží. Vydejte se tedy s námi poznat keltský Cornwall, plný romantických příběhů, které jsou spjaty s králem Artušem, jenž se podle pověsti narodil v Tintagelu. Poznáme výjimečnou oblast - civilizací nedotčené vesnice, romantická a tajemná vřesoviště aj.

Londýn a okolí

náhled6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 7 990 Kč
Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstarší evropské demokracie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do rodiště W. Shakespeara, do romantického Stratfordu i do univerzitního města Oxford.

Londýn a perly královské Anglie

náhled5-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 7 990 Kč
Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město Velké Británie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do Salisbury i na mýtické Stonehenge.

Velký okruh Skotskem s návštěvou ostrova Skye

náhled12-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 16 990 Kč
Skotsko je pro mnoho lidí pořád ještě zemí, o níž kolují vtipy - jejich hlavními tématy jsou údajná lakota tamních obyvatel a muži v sukních. Dalšími oblíbenými náměty o Skotsku jsou dudy a whisky. A vy máte jedinečnou možnost během 12-denního zájezdu do Skotska a na ostrov Skye přesvědčit se, že všechno je úplně jinak ...! Skotsko je nádherná země, divoká příroda, nekonečné hory, vřesoviště. ...

Londýn a Harry Potter

náhled4-denní poznávací zájezd - Velká Británie, ceny od 5 890 Kč
Návštěva Londýna vhodná hlavně pro rodiny s dětmi.

Info Londýn

Info Anglie

Info Anglie 2

Info Irsko