Zájezdy do Petrohradu

Poznávací zájezdy do Petrohradu

Petrohrad a Petrodvorce s návštěvou pobaltských republik

náhled10-denní poznávací zájezd - Rusko, připravujeme v dalších sezónách
Pojeďte s námi navšívit všechny tři pobaltské republiky v čele s jejich hlavními městy a nádherné město Petrohrad s bohatou historií a památkami. Uvidíte i nádherné zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo se skvostným palácem.

Okruh pobaltskými republikami s návštěvou Petrohradu a Finska

náhled11-denní poznávací zájezd - Rusko, připravujeme v dalších sezónách
Pobaltské republiky v posledních letech znovu odhalují pro turisty svou malebnou krásu a množství historických památek. Navštivte s námi Litvu - zemi jantaru a dřevěných křížů, Lotyšsko - zemi navždy spojenou s Baltským mořem, Estonsko - protkané sítí řek, zálivů a fjordů, zemi s nádhernými lesy připomínajícími divočinu Norska, Finsko - zemi tisíců jezer a především pak ruský Petrohrad, který ...

Petrohrad - bílé noci, Stockholm, Helsinky

náhled9-denní poznávací zájezd - Rusko, připravujeme v dalších sezónách
Tento zájezd Vás zavede do severských metropolí Stockholmu, Petrohradu a Helsinek. Navíc cestu si zkrátíte trajekty přes moře tam i zpět.

Petrohrad, Stockholm, Helsinky a Pobaltí

náhled11-denní poznávací zájezd - Rusko, připravujeme v dalších sezónách
Tento zájezd Vás zavede do severských metropolí Stockholmu, Petrohradu a Helsinek. Uvidíte i zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo. Navíc cestou zpět uvidíte i historická města Pobaltí.

Petrohrad - klenot na Něvě - letecky

náhled6-denní poznávací zájezd - Rusko, připravujeme v dalších sezónách
V průběhu pouhých 300 let vystřídal Petrohrad (UNESCO) mnoho tváří. Tento rozmar Petra I. Velikého, založený na bažinatém území, měl Rusko nasměrovat k Západu a záhy se rozvinul ve velkolepé město odrážející majestátnost ruského impéria. Dnes je kulturní metropolí Ruska, s nádherně zachovaným dědictvím a hodnotnými mezinárodními uměleckými programy.

Moskva a Petrohrad - letecky a vlakem

náhled7-denní poznávací zájezd - Rusko, připravujeme v dalších sezónách
Zájezd propojuje návštěvu dvou nejvýznamnějších ruských měst Petrohradu a Moskvy. Dále se navštěvují i zahrady Petrodvorce a Carskoje Selo.

Info Rusko

Info Petrohrad