Zájezdy do Indie

Poznávací zájezdy do Indie

Indie - Zlatý trojúhelník a kraj maharádžů Rádžastán - s vnitřními přelety

náhled17-denní letecký poznávací zájezd - Indie, připravujeme
Náš zájezd Vás zavede k nejvelkolepějším památkám Indie, ke kterým bezesporu patří běloskvoucí Taj Mahal, růžové město Jaipur i pevnosti a paláce maharádžů v kraji Radžasthán. Zajedeme i na jih Radžasthánu, kde se nachází nádherné džinistické chrámy, které svou zdobností připomínají Alhambru. Při našem velkém okruhu navštívíte i další významné turistické magnety – posvátné Váránasí, starodávnou Órčhu, erotické Khajuráho.

Indie - Zlatý trojúhelníkKhajuraho, Varanásí + Nepál

náhled18-denní letecký poznávací zájezd - Indie, připravujeme v následujících sezónách
Náš zájezd Vás zavede k nejvelkolepějším památkám Indie i Nepálu.

Jižní Indie - velký okruh

15-denní letecký poznávací zájezd - Indie, připravujeme v následujících sezónách
Indie je zemí plnou kontrastů s neskutečným množstvím památek všeho druhu z nejrůznějších období její přebohaté historie. Tato naše druhá trasa po Indii je zaměřena na úžasné chrámové komplexy většinou zapsané na seznam světového dědictví UNESCO. Na jihu Indie budete moci obdivovat nejenom tradiční chrámovou architekturu s pestrobarevnými gópurami (věžemi) či velkolepé jeskynní chrámové komplexy, ale také pohádkové paláce místních vládců, rozlehlé pevnosti a zašlou slávu britské i francouzské koloniální architektury.

Zlatý indický trojúhelník

náhled8-denní letecký poznávací zájezd - Indie, připravujeme v následujících sezónách

Indie - Zlatý trojúhelník a krásy Nepálu

náhled15-denní letecký poznávací zájezd - Indie, připravujeme v následujících sezónách
Kombinovaný zájezd za poznáním nejznámějších míst v Indii v kombinaci s horským Nepálem. Zájezd do země ležící pod nejvyššími velikány Himalájí, země s úžasnou přírodou i duchovní atmosférou díky množství nádherných chrámů a klášterů. To vše pro nás vytváří pestrý barevný obraz spojení přírody a života v této zemi. Na tomto zájezdu navštívíme nejen nádherná historická místa např. Patan a Baktapur , ale také přírodní krásy a vyhlídky na hřeben Himalájí např. Nagargot, Bandipur nebo Sarangot.