JARO A PODZIM V JIŽNÍM MAĎARSKU

POBYTOVÝ ZÁJEZD S VÝLETY Z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ 2018

Lázeňské městečko Harkány leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi a je bezesporu perlou mezi maďarskými lázněmi. Je vyhledávaným a oblíbeným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení místní termální léčivé vody.

Program zájezdu:

1.den - Odjezd z ČR v pozdních večerních hodinách, noční přejezd.
2.den - Příjezd do lázní Harkány v ranních hodinách. Prohlídka města, pobyt v lázních HARKÁNY, večer společná návštěva typické maďarské csárdy s výbornou kuchyní, vínem a zábavou při muzice.

Jaro a podzim v jižním Maďarsku
ilustrační foto
 Jaro a podzim v jižním Maďarsku
ilustrační foto

3.den - Půldenní výlet - PÉCS - starobylé univerzitní město s památkami s turecké doby. Odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY. Večer velmi oblíbený výlet do VESNICE MATTY - posezení v Paul´s Csárdě u vynikající večeře (pečená kachna přímo z pece) s neomezenou konzumací vína a bujarou zábavou.
4.den - Dopoledne výlet do MÁRIAGÜD - poutní klášter a křížová cesta na horu Tenkés, VILLÁNY - malebná vinařská obec s mnoha vinnými sklepy, muzeem vína a unikátní sochařskou galerií pod širým nebem, ochutnávka vína. Odpoledne pobyt v lázních HARKÁNY.
5.den - Dopolední výlet do nedalekého městečka SIKLÓS se zachovalým hradem. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

Číslo zájezdu Termín Cena Odjezd
169-01 29.03. - 02.04.2018 4 490 Kč Odjezd též z Brna.
169-02 10.10. - 14.10.2018 4 490 Kč Odjezd též z Brna.

Cena zahrnuje:

3x ubytování, 3x snídani, výlet - pečená kachna, dopravu autobusem, vypůjčení županu, pobytovou taxu, průvodce.

Cena nezahrnuje:

vstupné do lázní.

Příplatky:

pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč), 1/1 pokoj (příplatek: 500 Kč).


Pokud se chystáte na zájezd do Maďarska, najdete mnoho informací na těchto našich webových stránkách Info Maďarsko. Další jistě užitečné informace můžete najít na našich dalších webových stránkách, se týkají hlavně proslavených a vyhlášených maďarských termálních lázní. Informace najdete na tomto odkazu Info termální lázně.